Oferujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. Właśnie dlatego też przygotowaliśmy obszerną ofertę w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która proponuje możliwość najmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz zadbanym samochodem.

Cena najmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz nadzwyczaj dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną i wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy znaczne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

Dzięki nam nasi klienci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź dostać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi najmu auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *