Posiadanie chudej i wysportowanej sylwetki jest zamysłem dla dużej grupy osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować właściwy rygor treningowy i dietetyczny. Od czasu do czasu nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W stereotypowej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a też daje bardzo porywające rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Schematyczna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, albowiem wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, że nie potrzebuje trudnej interwencji chirurgicznej, a dodatkowo przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku standardowej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź też nogi. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności można zrealizować od paru do kilkunastu takich zabiegów, z jakich każdy trwa około 30 minut. W zależności od potrzeb można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

Jak spowodować, żeby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby też dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to idealny sposób, by wyodrębnić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli jest problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale można odszukać na naszej stronie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *