Zależy Tobie na tym, by Twoje dzieci zdołały się pobawić, a równocześnie, ażeby w trakcie zabawy nieustannie się rozwijały? Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci były w całości bezpieczne, a równolegle bawiły się faktycznie bajecznie? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem masz prawo mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę idealnie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy ogromnie cierpliwie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko dokładnie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Centrum zaprojektowaliśmy tak, żeby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje właściwe dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Do perfekcji zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, niemniej jednak także ich bezpieczeństwo. Wskutek tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były faktycznie bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się jedynie takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano odpowiednie materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno poszukiwać szczegółów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas także jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub też córką do naszego centrum, nie musisz wobec tego obawiać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Jaki zamysł przyświeca prowadzonej przez nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie bardzo dobrze pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też kreatywność Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również wspaniały sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była właściwie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *