Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to pod każdym względem pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, jednak także wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a kierownik kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki nadrzędne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy również różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu oraz przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i punktów usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *