Skip to content


Toruń

Wyjazd…..znowu delegacja, ale i mały URLOP !!!!

Mam dzisiaj jechać do Torunia (wyjątkowo wiozę transport bloczków)….na początku trochę kręciłem nosem, ale , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!!

Ponieważ jutro (w czwartek) jest święto, to mogę wrócić w niedziele – szef opłacił mi hotel do niedzieli !!! Ponieważ Rychu też ma wolne, to jedziemy razem – poszalejemy w Toruniu – hehehehe (kilka zeta mamy odłożone na jakieś pierniczki).

Teraz tylko muszę się przygotować – jakieś plany ściągnąć z netu, “polatać” na jakiś stronach o Toruniu , zabytkach. Szkoda pojechać i nie pozwiedzać. Może Malbork bym zahaczył ?? Nigdy tam jeszcze nie byłem….

Po powrocie opowiem jak było.

Martwię się tym, że w zasadzie blog bezdomnego przekształca się w bloga normalnego, zwykłego człowieka…..trudno – wolę być “normalny” , niż bezdomny.

aaaa słyszałem, że rusza znowu Big Brother  – może spróbować ?

Podobny temat poruszono:

  1. Toruń Znowu odwiedziłem Toruń. Nie wiem co jest, ale to miasto jest jakieś przyjazne. Nigdy w Szczecinie nie czułem się tak...

Posted in Blog bezdomnego.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.