Skip to content


Tinky winky ??

Co z tym biednym Teletubisiem ? Zakazano jego sprzedaży czy nie ? A może tylko zabrano mu tę ładną torebkę ????…..kurde, gdzie my żyjemy ? Giertychowa fobia normalnie wylewa się już wszędzie !! Wszelkie granice zostały już przekroczone !!

eh…..

Ale swoją drogą, to jest coś w tych Teletubisiach co przyciąga dzieciaki. Nad tym programem musiało siedzieć naprawdę kilku psychologów i udało im się sprawnie spreparować coś na kształt “narkotyku”, który zatrzymuje przy tych ludkach całe gromady maluchów. Osobiście sądzę, że są sympatyczne i mieszanie ich do polityki ( bo niby do czego ?? – to wszystko gierki polityczne te homofobie Romeczka), to kretynizm.

Wracając do “narkotyku”, to takich dzieł w dzisiejszych czasach jest więcej. Nie czytałem ( i nie zamierzam ) Harry Pottera, ale też zastanawiam się co tam w nim jest, że opanował cały świat – młodych i dorosłych !! Czy w nim jest coś czego brakuje ludziom w codziennym życiu? Musi w nim być coś – bo aktualnie przecież prawie NIKT z dorosłych nie czyta książek, a tu wyjątek jest…

Zdaje się, że “święci” z LPRu też powinni to wziąć na cenzurę – to przecież się magia….nie wiem czy “czarna”, ale magia…..

Brak podobnych wpisów.

Posted in Polityka oczami bezdomnego.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.