Skip to content


Sport

Leć Adam, leć! Łezka zaczyna się w oku kręcić, kiedy to przypomnę sobie wszystkie chwile wzruszenia, jakie trafiały się wraz z naszym najlepszym skoczkiem — Adamem Małyszem. Wszystkie kryształowe kule, które zdobył, czy też złote medale sprawiały, że ma duma z bycia Polakiem rosła do ogromnych rozmiarów. Nie ukrywa wątpliwościom, że to głównie dzięki niemu w Polsce rozwinęło się zainteresowanie skokami narciarskimi. Niewątpliwie Adam stał się swojego rodzaju ikoną tej dyscypliny sportowej, nie tylko u nas — w Polsce, ale również w pozostałych krajach naszego globu. Pomimo nie ubłagalnie mijającym lat trzyma się on nadal w czołówce. Co prawda młodzi — gniewni — starają się go wygryźć, jednak bardzo często przegrywają z nim, jako z rutyniarzem, kimś kto niejedne buty zjadł na tej dyscyplinie, jaką jest sport (Sportforum.pl). Przykuć jednak uwagę musimy również do naszej młodzieży, która zaczyna się coraz to lepiej prezentować. Nie ukrywajmy, że nasz reprezentant z Wisły nie będzie skakał do końca świata, chociaż wszyscy byśmy tego chcieli, więc do tego czasu znaleźć musimy jego godnego zastępcę.

Podobny temat poruszono:

  1. Poker, zakłady bukmacherskie, sport Strona z pamiętnika bezdomnych : Zrujnować sobie życie jest bardzo łatwo. Ja jestem mistrzem zniszczenia, pogrążyłem nie tylko siebie, ale...

Posted in Blog bezdomnego.

Tagged with , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.