Skip to content


Polityka

NelCóż, chciałbym coś sam napisać na temat aktualnego stanu jaki panuje w Polsce, ale naprawdę nie mam siły. To co się dzieje, jest tak denne, że nie mogę nic na ten temat napisać. Za to trafiłem na aktualny, bardzo fajny wpis w pewnym blogu o Jasiu i Nel. Co Wy na to ? Według mnie zarypisty – ktoś ma naprawdę fajne pomysły. To co odpaliła ta Nel Rokita swojemu mężusiowi to paranoja. No cóż tak niekiedy bywa w domach jak baba rządzi….

Wpadłem ostatnio na pomysł, że jedynym ratunkiem dla normalności w Polsce jest zmiana konstytucji w zakresie wyborów i rządu. Nie wiem jeszcze jak, bo się na tym nie znam, ale tak nie może być, żeby nie dało się rządzić, bo wybrani, albo nie są normalni, albo nie mają większości i nie mogą się z nikim dogadać.

Polacy są tak głupim narodem, że dają się sterować jak samochodziki kierowane radiem. Nikt nie widzi konkretów, tylko to co im się aktualnie poda na tacy , w telewizji, radio itp. Polacy lubią afery, skandale, ale i tak mają wszystko w d…. i idą głosować na aferzystów i półgłówków……

Zastanawiam się jeszcze co takiego robi czy kombinuje Korwin Mikke. Czyżby planował zostanie koniem trojańskim dla pewnej partii ?

Czas może znowu skorzystać z wizy do stanów i zniknąć z tej durnej Polski ? Póki co wolę już plotki o aferach innych , znanych ludzi z dalekich stron.

Brak podobnych wpisów.

Posted in Blog bezdomnego, Polityka oczami bezdomnego.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.