Skip to content


Ogłoszenia

W prawdzie to nie jest serwis z darmowymi ogłoszeniami, ale kolega mnie prosił, to mu zamieszczę jedno ogłoszenie. Mnie jeszcze jeszcze nie stać na taką inwestycję, ale kogoś może zainteresuje taki biznes. Wydaje się całkiem dobra inwestycja :

Do sprzedania jest hotel w górach, położony na Kamiennej Górze w Lubaniu, pomiędzy Zgorzelcem, a Karpaczem. Sprzedam hotel – do remontu nadający się na znakomitą inwestycję lub lokatę kapitału. Kup górski hotel jeśli jeszcze nie masz pomysłu na własny biznes. Pensjonat w bardzo przyjaznej dla turystów lub wczasowiczów okolicy może być Twój.

Gdybym miał pieniądze, to może bym się zastanowił nad ta ofertą. póki co zostawiam Was z tym ogłoszeniem.

Podobny temat poruszono:

  1. Biznes Nie ma to jednak jak własny biznes. Powinienem dodać własny biznes internetowy. Internetowy, bo niestety kiedyś miałem swój interes –...
  2. Pomysł na biznes Ponieważ coraz więcej ludzi chce prowadzić własny biznes w internecie i poszukuje pomysłów na realizację, postanowiłem uruchomić witrynę prezentującą działania...

Posted in Blog bezdomnego.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.