Skip to content


Muzyka mp3 dobra na randki

No i po jakiego grzyba ja się tak staram? Przecież faceci wszyscy są tacy sami! Jeżeli już się zdarzy, że zaloty przebiegają miło i zdaje się, że facet cię kocha, to najczęściej po paru dniach przyłapujesz go, jak na ulicy maca jakąś pannę, albo sam z siebie z tobą zrywa.

Ja już żadnemu z nich nie wierzę i wydaje mi się, że będę sama do końca życia. Niedawno ściągnęłam z neta fajne darmowe pliki mp3 z muzyką (mp3host.pl), gdzie laska śpiewa dokładnie to, co ja sama o nich wszystkich myślę takie prawdziwe disco polo. Coś tam o braku zaufania, że samej jest lepiej, bo człowiekiem nie targają złudne marzenia i tak dalej. Ja to chyba sama zostanę piosenkarką, bo z takimi tekstami to się furorę da zarobić wśród samotnych dziewczyn.

Tak naprawdę to mi się już nawet odechciało chodzić do klubów czy w  inne miejsca, gdzie można poznawać chłopaków. Po co mi to wszystko? Ostatni na przykład złapał mnie na głupie teksty, że moja twarz jest fotogeniczna i on chce mi zrobić zdjęcia, a  na pewno stanę się sławną modelką. I ja się na to nabrałam.

Podobny temat poruszono:

  1. Disco polo Nie śmiejcie się, ale chyba się cofam… Odkryłem na nowo ‘wielką’ muzę ! Przeglądałem strony związane z muzyką mp3 i...
  2. Forum mp3 Jedyne i najlepsze pod słońcem miejsce w internecie gdzie skupia sie masa darmowej muzy mp3. Najświeższe i najlepsze posegregowane utwory...

Posted in Reklama.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.