Skip to content


Marketing internetowy

reklamaStworzyłem i opublikowałem swoje dwa serwisy internetowe o marketingu. Dzięki tym portalom planuje prowadzić kampanie reklamowe. Będę chciał zainteresować nimi potencjalnych reklamodawców , tak aby to przedsięwzięcie przynosiło zysk.

- pierwszy serwis, to : http://club-nation.biz/ – strony, na których będę zamieszczał różnego rodzaju promocje i informacje o ciekawych ofertach. Póki co każdy może zamieścić tam darmowo reklamę swojego produktu , czy usługi. Jak portal “przyjmie” i ugruntuje się, wtedy wybiorę jakąś metodę zarobkowania.

- drugi serwis : http://www.zarobkowy.pl/ , traktuje właśnie o zarabianiu w internecie. Aktualnie jest jeszcze w bardzo początkowej fazie, ale będę na nim zamieszczał i opisywał wszelkie ciekawe i realne metody zarabiania w internecie. Ponieważ jest bardzo dużo różnych propozycji przynoszących zyski, jestem przekonany, że tez wybiorę którąś dla siebie.

O projekcie stworzenia i prowadzenia takich reklamowych serwisów, przeczytałem w felietonie zamieszczonym na stronie : http://cash-factory.net/ .

Oceniam, że na porządny rozruch moich serwisów potrzebuję około roku czasu. Na moim blogu, będę zamieszczał bieżące informacje obrazujące rozwój sytuacji.

Podobny temat poruszono:

  1. Rozkręcam biznes internetowy Dawno tu nie pisałem. Wszystko przez permanentny brak czasu. Wszystkie wolne chwile przeznaczam na ciężką pracę. Póki jest co do...
  2. Zarabianie w internecie Na dobre rozwijam swoje interesy w internecie. Właśnie zdobyłem dwa nowe portale reklamowe, na których po pewnych przeróbkach mam zamiar...

Posted in Reklama.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.