Skip to content


Lokaty Amber Gold – czy warto ?

Przyznam, ze udało mi się odłożyć kilka złotych ze sprzedaży pewnej nieruchomości. Jestem jak najbardziej zadowolony z tej transakcji. Jedak to co powinno mnie cieszyć zostało przyćmione przez nowy problem. Co zrobić z tą gotówką ? Jak ją zainwestować ? Czy skorzystać z lokaty w złoto firmy Amber Gold ?

Właśnie na reklamy Amber Gold zwróciłem uwagę. Ich po prostu nie da się nie zauważyć – są wszędzie : w radio, w internecie, na mieście wiszą wielkie bannery kuszące dużymi zyskami. Dawno nie widziałem tak mocno prowadzonej kampanii marketingowej przez nieznaną mi wcześniej firmę.

Wstępnie pomyślałem, że to dobry pomysł i skorzystam z oferty – w końcu złoto zawsze ma wartość i jego cena praktycznie cały czas rośnie. Ponieważ jednak nie należę do ludzi łatwowiernych postanowiłem bliżej przyjrzeć się firmie Amber Gold. W tym przypadku akurat nie musiałem zbytnio bawić się w detektywa. Wystarczyły mi pierwsze napotkane artykuły w gazetach, żeby powiedzieć stanowcze NIE.

Czy ktoś, kto oszukał kiedyś ludzi i został za to skazany przez sąd, może rzetelnie prowadzić nowy biznes obracający pieniędzmi klientów ? Cóż, pewnie i może, ale ja nie zaufam takiemu komuś.

Tym bardziej, że cała działalność Amber Gold jest owiana tajemnicą. Do sądu nie są składane wymagane sprawozdania. Powstają nowe spółki zależne od Amber Gold w które pompowane są milionowe kwoty. Skąd te pieniądze nagle ma ktoś, kto niedawno jeszcze był golcem finansowym ? Zarobił tyle milionów na złocie przez 3 lata ? Jakie są gwarancje lokat w Amber Gold ? Okazuje się, że Amber Gold sam sobie wystawia gwarancje poprzez zależne firm. Za dużo pytań i wątpliwości. Ja dziękuję.

Owszem są ludzie zadowoleni – lokują pieniądze i otrzymują swoje zyski. Wszystko działa jak należy, ale jak długo ? Gdyby okazało się to piramidą finansową, to będzie to największa finansowa katastrofa w Europie jaka dotknie oszczędności zwykłych ludzi.

To wszystko TYLKO moje przemyślenia. Nikogo nie namawiam do jakiegokolwiek zachowania. Każdy musi sam rozważyć czy korzysta z ofert Amber Gold, czy nie korzysta.

Podobny temat poruszono:

  1. Złoto ? W co inwestować ? Zaczynam się poważnie niepokoić tym co dzieje się na świecie. Oczywiście mam na myśli rynki finansowe i związane z nimi...
  2. Niezły zysk Muszę się pochwalić w tym miejscu osiągnięciami moich portali jaki prowadzę i dzięki którym zarabiam pieniądze. Udało mi się wreszcie...

Posted in Blog bezdomnego.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.