Skip to content


Kupiłem sobie samochodzik !!!

Skoro już nie jestem bezdomny, to przyszedł czas na zakup samochodu. Tutaj wybór miałem prosty – gorzej z realizacją. Oczywiście jedyną słuszną marką jest BMW. Zatem wynalazłem i zakupiłem takie oto cudo : BMW 523 Touring , e39 z roku 1999 .BMW Ha ! . Jak w nim wygląda były bezdomny ?? Jeszcze nie wiem, muszę poprosić żeby ktoś mi zrobił w nim zdjęcie.

Z ciekawostek, jak dla mnie to mam pod maską 6 cylinderków i około 180 KM. Muszę przyznać, że boję się tym jeździć. Póki co jeżdżę powoli i bardzo ostrożnie, bo nie stać mnie na ubezpieczenie AC. aaaa i też nie jeżdżę byle gdzie, boooo, bo autko uwielbia pić benzynę – w mieście wychodzi mi 12 litrów na 100 km. Ale tam, liczy się wygląd i klasa. Wiem, ze to staruch, ale jak dla mnie wystarczający.

Jak zrobię nowe ciekawe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości , to je zamieszczę.  aaa tak apropos zdjęć, to zrobiłem taki mały album ze zdjęciami ładnych dziewczyn.

Podobny temat poruszono:

  1. Kupiłem Nie zastanawiałem się długo i dokonałem zakupu wspominanego wcześniej portalu o World of Warcraft. Sam w prawdzie nie gram i...
  2. Cytrusy hm….jeszcze czegoś bardzo ważnego tu nie napisałem……mam roślinkę !! Dostałem od kogoś sadzonkę. Hoduję jakiegoś cytrusa – nie wiem co...

Posted in Blog bezdomnego.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.