Skip to content


Isis Gee czy to możliwe ?

Isis GeePrzed chwilką się dowiedziałem kto będzie nas reprezentował na Eurowizja 2008. W sumie to nie wiem co mam o tym sądzić. Wprawdzie przyznam się, że nie oglądałem tego konkursu eliminacyjnego, ale jakoś sobie nie wyobrażam, żeby tam nie było nikogo normalnego kto mógłby wygrać ? Czy naprawdę moja ‘ulubienica’ Isis Gee zaprezentowała coś, co ‘rzuciło’ na kolana ? Czy może wszyscy prezentowali taki żenujący poziom, że wybrano metodą losowania kogokolwiek ? Wiem, że była tam też Natasza Urbańska i mimo, że nie lubię tego lansowanego na siłę babska, to sądzę, że była by lepsza niż Isis – tutaj przynajmniej można być pewnym z kim się ma do czynienia….

Jeśli ktoś trafi na mojego nędznego bloga, to może odpowiedział by na pytanie postawione w ankiecie – może byśmy się przekonali, czy wybór Isis Gee był aby na pewno rzetelny.

[poll=2]

Podobny temat poruszono:

  1. Isis Gee – ostatnie miejsce Właśnie dowiedziałem się, że nasz reprezentant na Eurowizji 2008 zajął ostatnie miejsce….. Jak to mogło się stać ? Przecież Isis...
  2. weekend do d……. , życie do d…… ehhhh….. dałem się namówić w piątek na “kielicha” z kompanami z przytuliska……. bląd, błąd, błąd !!!!! Cholera jasna, zaspałem do...

Posted in Blog bezdomnego.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.