Skip to content


Instrukcja do Xrumera

Od dość dawna w świecie reklamy internetowej obserwować można pęd do używania narzędzi do niezbyt etycznego pozycjonowania stron. Obecnie praktycznie wszystkie komercyjne witryny bezpośrednio czy pośrednio wspomagane są sławnym Xrumerem. Do tej pory byłem przeciwny masowemu spamowaniu for internetowych. xrumerJeśli jednak tylko w ten sposób można rywalizować z konkurencją, to postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu programowi. W tym celu wydzierżawiłem serwer VPS z zainstalowanym Xrumerem. Opłata miesięczna 50 $ jest na tyle niska, że w razie braku pozytywnych rezultatów nie poniosę wielkich strat.

Cóż, sam start będzie dość ciężki. Nauczenie się obsługi Xrumera to nie lada wyzwanie. Do tej pory nie znalazłem żadnej instrukcji obsługi Xrumera w języku polskim. Na szczęście w internecie jest masa tutoriali w języku angielskim.  Wygląda, że na tej podstawie będę mógł wykonać wstępne  kroki i uruchomić tzw. ‘blast’.

Jeśli Xrumer sprawdzi się w praniu to postaram się tutaj opublikować instrukcję dla wszystkich. Może nie będzie tam wielkich sztuczek, ale na start wystarczy.

Brak podobnych wpisów.

Posted in Blog bezdomnego.

Tagged with , , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.