Skip to content


Gombrowicz – pederasta ?

Jako kontynuacje tematu lektur szkolnych , dzisiaj Romek powiedział :

“Jeżeli premier chce wziąć na swoje sumienie wprowadzenie do kanonu lektur książki promującej pederastię, niech to robi”

hm…zacząłem się nad tym zastanawiać.

Dla mnie  ta krucjata Romana Giertycha przeciwko “pederastom” jest jakaś sztuczna. Osobiście uważam za zboczenie wszelkie wynaturzenia, ale żeby aż tak, wszędzie i wszystkim o tym trąbić, to uważam za przesadę. Możliwe, że takie są właśnie cele Ligi Polskich Rodzin.

Jakoś nigdy, ale to nigdy nie przyszło mi na myśl, podczas czytania książek Gombrowicza, że mają coś wspólnego z homoseksualizmem. Albo jestem ślepy, albo może mało domyślny ? A może jestem zwykłym facetem o normalnych skłonnościach, który po prostu nie zauważa tego, co potrafi zauważyć ktoś o innych skłonnościach. Czy czasem tak nie jest, że ktoś, zauważa wszędzie pewne sprawy jak o nich ciągle myśli bo go nęcą? Czyżby ten kto wszędzie zwraca uwagę na homoseksualizm czasem sam nie miał chęci na taką zabawę ? Nie jestem psychologiem niestety i nie odpowiem na to pytanie.

Podobny temat poruszono:

  1. hm….lekturki szkolne…… Czy mogę jakoś wykreślić z mojego bloga nazwisko pewnego matoła o którym wspominałem kiedyś ?? Normalnie nie wiem co powiedzieć...

Posted in Polityka oczami bezdomnego.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.