Skip to content


Disco polo

Nie śmiejcie się, ale chyba się cofam…

Odkryłem na nowo ‘wielką’ muzę ! Przeglądałem strony związane z muzyką mp3 i trafiłem na disco polo.
Disco Polo
Tak, tak właśnie disco polo. Nigdy nie zastanawiałem się skąd ta muza się wzięła, ale jest porywająca. Wystarczy ściągnąć sobie i posłuchać piosenkę “Jesteś szalona” ’super zespołu’ Boys. I jak ? Ekstra doznania gwarantowane. Zagłębiłem się w wyszukiwanie stron o tematyce disco polo i okazuje się, że można oszaleć od ilości serwisów WWW traktujących o tym rodzaju muzyki! Wynika z tego, że zatrważająca ilość ludzi tego słucha. Ludzie chyba lubią prostotę. Fascynuje coś, co od razu ‘wpada’ w ucho.  Muzyka nie musi być super ambitna, aby ‘porwać’ ludzi i to nie koniecznie ze wsi. Disco Polo to naprawdę potęga ! Potęga też pod względem kasowym. Bez wątpienia disco polo ma swój udział w torciku show biznesu.

Tak przy okazji tego buszowania po mp3, trafiłem na stare, dobre utwory Papa Dance , wprawdzie to nie jest takie stu procentowe disco polo, ale też ‘chwyta’. Zdaje się jednak, że dotyczy to tylko osób trochę starszych niż nastolatki.

Podobny temat poruszono:

  1. Forum mp3 Jedyne i najlepsze pod słońcem miejsce w internecie gdzie skupia sie masa darmowej muzy mp3. Najświeższe i najlepsze posegregowane utwory...
  2. Muzyka mp3 dobra na randki No i po jakiego grzyba ja się tak staram? Przecież faceci wszyscy są tacy sami! Jeżeli już się zdarzy, że...

Posted in Blog bezdomnego.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.