Skip to content


Big Brother 4.1

Pięć lat minęło od ostatniej, trzeciej edycji polskiego Big Brothera. Jednak już we wrześniu na polskie ekrany wraca popularne reality Big Brother. Program będzie można obejrzeć w telewizji kanał TV4.

W zeszły czwartek w sprawie produkcji “Big Brothera”, która będzie nosiła nazwę “Big Brother 4.1″, zostało podpisane porozumienie między zarządem nadawcą TV4, a zarządem spółki Endemol.

TV4 poinformowało wszystkie liczące sie media, że emisja pierwszego odcinka na zaplanowana jest na 2 września. Start o godzinie 20.00. Inne informacje o tym reality show.

Nie podano natomiast wysokości nagrody za zwycięstwo……Na to chyba wszyscy czekają……

Chociaż pewnie telewidzowie czekają na co innego…..oczywiste jest, że nie może obyć się bez “mocniejszych” i ciut “skandalizujących” scen. Bez tego takiego reality show nikt by nie oglądał, bo i po co…..

Do dziś w internecie krążą najróżniejsze filmiki z poprzednich edycji, “promujące” Big Brothera. Przyglądając się statystykom oglądalności tych filmików, można się lekko zdziwić…..Non stop cieszą się wielkim zainteresowaniem ! Przykładem może być “sztandarowy” filmik z Frytką i Kenem figlujących wspólnie. Wystarczy wpisać w przeglądarce “Big Brother” lub “Big Brother nago” i proszę ! To tylko dzięki takim ujęciom ten program ma rację bytu.

Podobny temat poruszono:

  1. Big Brother Właśnie usłyszałem, że niebawem wraca na ekrany telewizyjne najpopularniejsze kiedyś reality show Big Brother !! Kupa ludzi już o tym...
  2. Toruń Wyjazd…..znowu delegacja, ale i mały URLOP !!!! Mam dzisiaj jechać do Torunia (wyjątkowo wiozę transport bloczków)….na początku trochę kręciłem nosem,...

Posted in Blog bezdomnego, Reklama.

Drug trade names include propecia, the former marketed for male pattern baldness and the latter for benign prostatic hyperplasia, both are products of Merck & Co.